Intenzív Angol Nyelvtanfolyam-anyanelvi tanárral

Immáron 10 éve, hogy elkezdtük szervezni ezt a csodálatos programot. Aki nyelveket tanul, az tudja, hogy igencsak hosszú időbe telik, mire meg merünk szólalni az adott tanult nyelven.

Ezért éltünk az alkalommal, 10 évvel ezelőtt, amikor ráakadtunk erre a lehetőségre, hogy gyermekeink a lehető leghamarabb merjék alkalmazni az elméletben tanultakat. Hiszen ha már 14 évesen megtapasztaljuk, hogy meg tudom magam értetni és megértem, amit nekem egy teljesen idegen emberke mond, akkor valószínű, hogy 20-30-35 évesen sem fogok megijedni, és ha törik, ha szakad, megoldom a helyzetet egy idegen ajkú embertársammal is.

Ez a hét, talán az eddigiek közül a legcsodálatosabb, a legtartalmasabb volt. Volt itt minden…a középkori csatáktól kezdve az angol fontszámoláson keresztül a crickettezésig minden. Simon Andrew, aki Northamptonból származik, a lelkét kitette gyermekeinkért.

Persze nagy-nagy KÖSZÖNET a szülőknek, akik támogatták gyermekeiket, és egyben iskolánk IGAZGATÓSÁGÁNAK, aki engedélyezi évről-évre e program megszervezését. El kell mondjuk, hogy nincs a járásban még egy általános iskola, ahol ilyen programot szerveznének és engedélyeznének, hiszen rengeteg szervezéssel jár minden apró dolognak az összehangolása, de MARCELHÁZÁN mindenki pozitívan és segítőkészen áll hozzá, hiszen Gyermekeink tudása, jövője a legfontosabb számunkra!

A következő hét áprilisban ill. májusban kerül megszervezésre! Alig várjuk!!!!