Intenzív angol nyelvi hetek

Egy idegen nyelv tanulása esetén elengedhetetlen az állandó gyakorlás, az elméleti tudás gyakorlatba való átültetése. Ennek a gondolatmenetnek kapcsán kezdtük el iskolánk falai között immáron 9 évvel ezelőtt az INTENZÍV ANGOL NYELVI hetek szervezését.

Ebben az iskolaévben minden osztályt szeretnénk bekapcsolni ebbe a programba, amely őszintén elmondhatjuk, hogy rendkívül nagy sikernek örvend, hiszen ilyenkor a mindennapi órarend helyett a gyerekek egész nap, napi 5 órában egy anyanyelvi tanárral gyakorolhatják az angol nyelvet. Egy ilyen hétnek elmondhatatlan pozitív hozadéka van, hiszen a gyerek rádöbbenhet, hogy amit megtanul, azt tudja használni, és célt is ér vele, hiszen szót tud érteni egy idegen ajkú, ismeretlen tanárral, amely elmondhatatlan és felejthetetlen élményt nyújt, szinte egy életre szólót.

Ezúttal az 5.A osztály 1O tanulója fog részt venni ezen az intenzív nyelvi héten, március 14.-18-ig, reméljük sok-sok fantasztikus élménnyel gazdagodva.

A későbbiekben majd beszámolunk a tapasztalatainkról, ill. majd képekkel is szolgálunk a kedves szülőknek!

Gergely Henrietta tanító néni