Mi így tudtunk segíteni

Szombat délután, azaz november 17-én mi is részesei lehettünk annak a jótékonysági rendezvénynek Tatabányán, amit kis elsősünk, Szenczi Kinga megsegítésére rendeztek a család támogatói. A kellemes hangú délután a Dózsa György Sportiskola tornatermében zajlott. Volt itt zumba minden korosztálynak, de kipróbálhattuk a kevésbé ismert dobverős erősítő tornát is. Mikor már nem bírtuk szusszal, leültünk kézműveskedni, megízleltük a különleges illóolajakat, gravíroztunk, íjászkodtunk, és a lányok kérhettek gyönyörű arcfestést is. Az adományba kapott tomboladíjak kisorsolása volt az est záró programja. Senki nem ment haza üres kézzel, hála a segítőkész, jóindulatú embereknek. A szervezők, Járomi Anikó és Jung Melinda átadták a családnak az adományokból összegyűjtött pénzt, és mindnyájan mielőbbi gyógyulást kivántunk Kingának.

Kinga megsegítésére a továbbiakban is folyik a kupakgyűjtés iskolánkban. Köszönjük az eddig összegűjtött rengeteg kupakot.

Mgr. Lampert Piroska, Marcelházi Alapiskola