Tökfesztivál

Tök jó napot tartottunk október 5-én az iskolában. Napokkal előtte készülődtünk, hogy minél TÖKéletesebb legyen családi délutánunk. Az iskolai klubban kézműves foglalkozásokkal színesítették a napot. Iskolánk udvarát sokáig díszítik majd az ötletes madárijesztők, melyeket a kicsik szüleik segítségével, a nagyok sajátkezűleg alkottak meg. Tökfaragásban is aktívak voltak a gyerekek és a kedves szülők is. Összesen 85 kifaragott remekművet készítettek, amiért most is szép ajándékokat kaptak. Idén tábortüzet gyújtottunk, s már a versenyek alatt ínycsiklandozó illatok árasztották el a környéket.

A játékos megmérettetések az iskola udvarán zajlottak. 10 állomáson versenyezhettek diákjaink az ügyességi próbákon, melyek teljesítéséért zsetonokat kaptak. Az összegyűjtött játékpénzt palacsintára, muffinra, süteményre és kalácsra válthatták be a gyerekek, amivel a szülők ajándékoztak meg bennünket.Idén is eljött hozzánk Nyers Gyula bácsi, aki vattacukrot árult. Zsákbamacska, pattogatott kukorica, sült tök és a többi TÖKéletesítették napunkat.