Éjszaka az iskolában

Az ,,Éjszaka az iskolában, első alkalommal került megrendezésre a helyi alapiskolában. Nagy érdeklődést keltett ez a program, amely délután 5 órakor vette kezdetét. A pedagógusokkal közösen levonultunk a tornaterembe, ahol a salsa tánc alapjaival ismerkedtünk meg. Az iskolagödörben íjászkodtunk és kvízcsatát vívtunk a jurtáról. A tábortűznél finomakat sütögettünk és jókat énekeltünk. Lehetőség nyílt a műfüves pálya reflektor fényei alatt focizni és kidobócskázni. Este 11 órakor mindenki elfoglalta az osztályát. Az iskola folyosóján még egy kicsit buliztunk, majd mesét néztünk. Ezt követően az iskola falai között kialudtak a fények. Másnap reggel 8 órakor mindenki hazavonult. Jó kedv és számtalan vidám pillanat jellemezte ezt az estét. Köszönjük szépen a lehetőséget.

Tárnok Iván, 4.A