Tisztelt szülők

A Marcelházi Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola értesíti a szülőket, hogy szeptember 2-án 9:00 kezdettel osztályfőnöki óra keretén belül megnyitja a 2020/2021- es iskolaévet. Az ünnepélyes tanévnyitó helyett a tanulók az osztályfőnöki óra keretén belül kapják meg a 2020/2021-es tanévre az információkat! A Szlovák Köztársaság oktatásügyi, tudományos, kutatási és sportminisztériuma által meghatározott feltételek alapján a szülők (törvényes képviselő) nem léphet be az iskola épületébe, ezért a legfontosabbakat elolvashatják a mellékletben! Az új tanévet már az említett feltételek alapján kezdjük! Az ISKOLALÁTOGATÁS KÖTELEZŐ, csak a következő feltételekhez kötött:

• az iskolalátogatás első feltétele egy aláírt becsületbeli nyilatkozat a diák tünetmentességéről - hozzáférhető ezen az oldalon
  • a diákoknak alsó tagozaton ajánlott a maszk, a felső tagozaton kötelező,
  • a diákok nem keveredhetnek más osztályok diákjaival,
  • visszavonásig nem használható a tornaterem és annak öltözöi, szociális helyiségei,
  • nem működik majd az iskolai büfé sem,
  • nem tarthat órákat az iskola épületében a művészeti iskola és a nyelviskola sem,

Ezek az intézkedések egyelőre 14.9-ig állnak fenn! Amennyiben a minisztérium változtat rajta, az iskolánk is.

Letölthető dokumentumok:

Iskolalátogatás feltételei
Vyhlásenie zákonného zástupcu o bezinfekčnosti
Zdravotný dotazník