Az iskolalátogatás feltételei:

- az iskolába NEM JÖHET az aki pozitív!
   - az iskolába NEM JÖHET az a diák sem, aki egy háztartásban él egy COVID- 19 pozitív teszttel rendelkező személlyel. Ilyenkor az egész családnak karanténba kell vonulnia!
   - szükséges a szülő negatív tesztje! Az alsó tagozatos diáknak nem kell a teszt, de 1 törvényes képviselőnek igen! A félreértések elkerülése érdekében, hétfőn csak az a törvényes képviselő hozhatja a diákot az iskolába, aki fel tud mutatni egy negatív tesztet!
   - ha van szülő, akinek van papírja arról, hogy átesett a megbetegedésen, annak nem kell teszt - DE KELL egy orvosi igazolás – mellékletben találhat

Hétfőn már lesz ebéd és napközi is. Az iskolabusz hétfőn még nem indul!

Jelen helyzetben a személyiségi jogokat felülírja az egészség védelme, ezért a negatív teszt nem személyiségi jog kérdése! Mivel mi csak megnézzük, és nem jegyezzük fel sehova, ezért kérhetjük, és kérni is fogjuk! Ehhez kapunk rendőri segítséget is - akik ellenőrzi a tanusítvány

Köszönjük!
   Az egészség a legfontosabb!

Mgr. Duka Róbert
   iskolaigazgató