Sítábor

Iskolánk diákjai az idei évben is Krahulen voltak sítúrán. A táborban 17 tanuló vett részt 3 pedagógus kíséretében. A badacsonytomaji testvériskola a hagyományokhoz híven most is velünk tartott.

Nagy várakozással indultunk neki az idei sízésnek, hiszen a hóviszonyok nem tűntek kecsegtetőnek. Szerencsésnek mondhatjuk magunkat, hiszen minden nap sikerült sízni. Valamennyi tanulónk megtanult síelni, a haladók pedig gyakorolhattak, tökéletesíthették tudásukat. Vacsora után különféle szórakozási lehetőségek várták a gyerekeket. Volt filmvetítés a sízésről, activity party, vetélkedő a tomaji diákokkal, szülinapot is ünnepeltünk a badacsonyiaknál.

Az esti tisztálkodás és elalvás a korábbi évekhez viszonyítva kicsit gyorsabban végbe ment. Ez köszönhető Kovács tanító bácsinak, aki „kordában“ tartotta a csapatot, mivel az Ő jelszava nem más, mint: REND! FEGYELEM! DISZCIPLÍNA!

Tanulóink élményekben gazdagon zárták a hetet, és szerencsére sérülésmentesen térhettünk haza.

Remélem, akik idén valamilyen okból nem tudtak eljönni, azok már most várják, hogy jövőre velünk tartsanak!