Zrínyi Ilona Matematikaverseny

A diákok körében kedves esemény - a matematika ünnepe - a Zrínyi Ilona Matematikaverseny, melynek egyik rendező helyszíne már hagyományosan iskolánk is. A megmérettetésre 2015. február 20-án került sor. Nyugat-Szlovákiában több mint 800 tanuló versenyzett 8 különböző helyszínen.

Legeredményesebb tanulóink:

Domonkos András, VII.A, 1. hely
      Chrén Gábor, VI.A, 9. hely
      Domonkos Bálint, II.A, 13. hely
      Grosch Dóra, V.A, 16. hely
      Grosch Júlia, III.A, 18. hely
      Lampert Erik, V.A, 20. hely
      Fábik Dávid, VII.A, 26. hely
      Hencz Krisztina, VIII.A, 27. hely
      Sebők Róbert, VII.A, 31. hely

Domonkos Andris részt vett az ünnepélyes díjkiosztó ünnepségen 2015. március 13-án a Selye János Gimnázium aulájában. Itt oklevelet kapott és könyvjutalomban részesült, valamint átvehette meghívóját az országos döntőre, melyre 2015. április 1.-3. kerül sor. Helyszín: Pécs.

A tanulókat felkészítő pedagógusok: Lampert Piroska II.A, Kovács Anikó III.A, Juhász Gabriella IV.A, Kovács Tamás VI.A és Illés Terézia V.A, VII.A, VIII.A