Tények és érdekességek az étkeztetésről

Mikor építették a konyha épületét? Az iskolakonyhát 1970-ben adták át rendeltetésének.
Kik voltak a konyhavezetők? Elsőként Tárnok Rozália, később Kovács Zsuzsa, Nagy Zsuzsa, majd 2007. január 1.-jétől Varga Márta a konyha irányítója.
Hányan étkeznek itt naponta? 367-en, ebből 235 iskolás, 45 felnőtt, 65 óvodás
Mi szerint van az étlap összeállítva? Állami norma szerint.
Mit kötelező az étrendbe foglalni? Az óvodában naponta kötelező a 0,25dl tej, az iskolások számára hetente 0,25dl.
Hol vásárolják az alapanyagot? Szállítóink: Baker-Marcelháza, Tatranské mliekárne-Kézsmárk, Jednota, MäsoKom-Komárno hús, Frutix Nové Zámky-zöldség és gyümölcs, Mabonex Slovakia-Piešťany alap élelmiszer .
Mennyi levest főznek naponta? Kb. 80 litert
Mennyi hús fogy el egy étkezésnél? Kb. 25 kg
Mennyi krumplit készítenek alkalmanként? Kb. 80-90 kg
Hány kg gyümölcsöt vásárolnak egy ebédhez? A gyümölcsöt darabszámra vesszük.
Mennyit fizetnek az ebédért? Óvodások: 1,37 EUR (tízórai és uzsonna is),
Alsó tagozatosok: 1,08 EUR,
Felső tagozatosok: 1,16 EUR,
Felnőttek: 1,26 EUR
Meddig tart az ebédidő? 11:30 - 14:00 óráig
Kik a támogatóik? Az iskolában már nincs támogatónk, az óvodát esetenként segítik a szülők.
Jelenleg hányan dolgoznak a konyhán? Hatan vannak alkalmazásban: Zsidek Mária, Zsidek Edit, Liczky Ildikó, Téglás Erzsébet, Vörös Judit és Pifko Gabriella.
Meddig tart a szakácsnők munkaideje? 6:30 - 15:00 óráig
Hogyan lehet betegség esetén kijelentkezni? Előző nap 14:00 óráig a 035/7798355-ös telefonszámon.
Különleges kívánságokat teljesítenek–e? Igen. A tej érzékenyeknek külön főzünk. Az óvodában 3 és az iskolában 6 személyről van szó.
A heti étlap