Síkirándulás

Iskolánk diákjai február 12-én sítáborba indultak Krahulera. Alig vártuk már, hogy megérkezzünk és elfoglalhassuk szobáinkat.

Az első napokban a tanulópályán gyakoroltunk, megtanultuk az alapokat, ami először nehézkesen ment. A sok gyakorlás után mindnyájan belejöttünk. Átmehettünk a nagyobb pályára, ahol tovább fejlesztettük a tudásunkat. Először csak szépen egymás után, nagy ívekben suhantunk le a lejtőről. Síelés utén elég fáradtak voltunk, de gyorsan kipihentük magunkat. Vacsora után általában kártyáztunk és sokat nevettünk. Minden reggel szobapontozás volt. Két este a badacsonytomajiakkal közös programot szerveztünk, az ismerkedő estet és a vetélkedőt. Az indulás előtti napon a nagy pályán síeltünk, ami nagyon izgalmas volt. Délután pedig gyorsasági versenyen vettünk részt. Este a versenyek kiértékelése következett. Mi nyertük meg a "legrendesebb szoba" díjat. Szombaton bepakoltunk a bőröndökbe. Vártuk a buszt. Nem volt kedvünk haza menni, mert nagyon élveztük ezt a hetet.

Útközben mindenki pihent, mert kimerített minket a síelés. Furcsa volt, hogy Marcelházán nincs hó. Jó volt újra látni a szüleinket. Nagyon megkedveltük a síelést. Jövőre is szeretnénk menni.

Jennifer, Viki, Enikő
7. osztály