Sajátosságaink

• Iskolánk rendelkezik iskolabusszal, mely széles lehetőségeket kínál rendhagyó, érdekes órák megtartására különböző helyszíneken, közvetlen tapasztalást, maradandó élményt és tudást nyújtva. Megvalósítottuk a környező településekről a bejáró tanulók szállítását is.
  • A kicsik és nagyok kikapcsolódhatnak iskolai szakkörökön: informatika, néptánc, foci, aerobic, (konditerem, játszóház), asztalitenisz.
  • Tehetséggondozás keretében készülhetnek és bizonyíthatnak a diákok a tanulmányi ill. sportversenyeken.
  • Tanulóink évente több alkalommal kulturális programokon vehetnek részt.
  • Testvériskolai kapcsolatunk van a badacsonytomaji Tatay Sándor Általános Iskolával.
  • Nyári táborok szervezése: Természetiskola szervezése: 3. és 4. osztályosok részére. Sítábor szervezése: 7. és 8. osztályosoknak.