Kedves volt Tanítványaink!

A segítségeteket szeretnénk kérni, mert nagy fába vágtuk a fejszénket. Tablót készítünk azokról a volt diákjainkról, akik diplomát szereztek valamilyen felsőfokú intézményben. Kérjük, segítsétek a munkánkat, mert nem csak marcelházi, de virti, radványi, madari és más falvakból beutazó tanulóink nevét sem szeretnénk kihagyni a névsorból.
   Szóval a feladat a következő: Kérjük azokat a diákokat, akik a Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskolába jártak és diplomával rendelkeznek, hogy jelentkezzenek itt az oldalunkon, vagy szíveskedjenek írni Lancz Ildikó tanító néninek!
   Előre is köszönjük, és még egyszer elnézést kérünk azoktól, akik kimaradtak a névsorból! Minden nap frissítjük majd az oldalat, kísérjétek figyelemmel!

Kérünk, töltsd ki, vagy küldd el e-mailben címünkre (lanczildiko@freemail.hu)!

Aki olvasta, írjon és mondja el másnak is!

Mgr. Lancz Ildikó